Zabíjačkové a gulášové veľkokapacitné súpravy na veľké akcie
Zabíjačkový kotlový set 50 L+ Dymovod zdarma!
Zabíjačkový kotlový set 60 L+ Dymovod zdarma!
Zabíjačkový kotlový set 100 L+ horák KEMPER
Zabíjačková súprava 80 L + kôš do kotla
Liatinový veľkokapacitný plynový varič 8,6 kW
Veľké varechy do zabíjačkových kotlov a kotlíkov
Kotlíkový gulášový a grilovací set Garden party
Kotlíkové gulášové sety + darček
Kotlíkové gulášové sety nerez + darček
KOTLÍKOVÉ SÚPRAVY
www.kotlik.sk
www.liatinovehoraky.sk
www.lacnekotliky.sk
www.gulasovekotliky.sk
www.ikotliky.cz
- Úvod
- PAELLA
- Paella s kotlíkom a kotlinou
- Party set MIX2
Party set MIX2

- Kompletné špecifikácie
- Na stiahnutie
Party set MIX2expedícia 3-5 dní135,00 EUR/ ks109,76 EUR bez DPH
Súprava Party set MIX1 obsahuje:
- Kovovú kotlinu pod kotlíky.
Veľkosť kotliny: priemer 45 cm. Ideálna pre 30 L kotlíky. Farba: základna čierna farba. Materiál: kov
- Smaltovaný kotlík.
Objem kotlíka: 30 L. Materiál: oceľ, dve vrstvy smaltu. Veľkosť: vrchný priemer: 51,5 cm, výška: 23 cm.
- Veľkú smaltovanú pokrievku
- Železnú grilovaciu panicu s uškami. Grilovacia panvica je zo železa bez povrchovej úpravy
Veľkosť:
Vonkajší priemer: 46cm
Vnútorný priemer: 44 cm
Výška panvice: 9,5 cm
a ako darček dostanete varechu !
Dĺžka varechy je 50 cm.
Upozornenie: Železná panvica je natreta s nejedlým olejom proti zhrdzaveniu, ktorý treba pred použitim odstraniť Po použití (pri grilovaní alebo pečení) panvice treba panvicu umývať a utierať do čista a sucha, popripade natrieť jedlym olejom.
Upozornenie: Základná farba na kovovej kotline (paráku), kovovom ohnisku slúži iba ako ochrana pri prenose. Pri prvom používaní kotliny (paráku) a kovovom ohnisku sa farba odstráni (tzv.spáli)
Odporúčanie: Kovovú kotlinu je možne vyšamotovať alebo natrieť teplovzdornou (žiaruvzdornou) farbou, ktorá je vhodná na povrchovú úpravu kovových plôch, ktoré sú vystavené vysokým teplotám (kotle, krby, výfuky, komínové rúry, príslušenstvá k tepelnej technike, a pod.).
Máte zaujem si osobne prevziať a kúpiť produkt v našom sklade?
Nemusíte si nič písať, žiadny kód, žiadnu podstránku, nemusíte sťahovať obrázok produktu!!
Je to jednoduché: stačí keď si produkt stiahnete a vytlačíte vo formáte A4 PDF v záložke – Na stiahnutie – a v sklade nám vytlačený papier s produktom ukážete!!




















